středa 25. července 2018

Stezka bosou nohou ...

... Valtice - Schrattenberg.

Dnes přeruším naše dovolenkové zážitky výletem do Valtic. Po deštivé neděli jsme se vydali užít si slunečné pondělí a opět si projít kousek naší zemičky, tentokrát mezi vinohrady.
Nejprve jsme ale navštívili valtický zámek ... Dostali jsme po hodně dlouhé době papuče, což naši kluci využili k vyleštění parket zámku :).Dali si výbornou kávu, zmrzku a pralinky v zámecké kavárně na nádvoří ...


A pak už vyrazili směr stezka bosou nohou, mohli jsme si popojet blíže autem, ale to bychom byli ochuzeni o procházku Valticemi. Museli jsme se dostat ke kolonádě na Reistně a odtud už jít po pětikilometrovém okruhu, který nás zavedl vinicemi až do rakouského Schrattenbergu a pak zpět k Reistně, po cestě nás čekalo spoustu zajímavých a zábavných zastavení a mnoho nádherných výhledů do okolí.

 


  Najdi si svůj strom ...


 A jedééém ...
Stylové záchody :)

 Blátem ... 

 Schrattenberg
  

Děkuji za vaše návštěvy a milé komentáře.

6 komentářů:

 1. Díky za vrátku tam, kde jsme taky kráčeli.Je to fajn výlet, pro děti i dospělé, jen málo kdo to ale zvládne celé bosky ;-).
  Užívejte pohodové prázdninové dny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, bylo to super, se musím přiznat, že já šla v botech a zula se jen na těch zastaveních :)

   Vymazat
 2. Nádherné fotky, super atrakcie, krásne výhľady a uplne na prvom mieste sympatická rodinka!
  Paaaa

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné miesta, skvelé počasie, dobrá nálad a milá rodinka...čo viac si priať cez prázdniny. Užívajte spoločné chvíle :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme, snažíme se jich užívat, co to jde :). Měj se fajn.

   Vymazat