sobota 1. července 2017

Ach jo ...

Hurá prázdniny !!!. No u nás nezačaly zrovna zvesela.
Tak dlouho jsme vybírali novou, větší lednici, za rozumnou cenu, až to ta naše nevydržela a po dvanácti letech klekla úplně. Tak jsem včera využila sestru a odvezla k ní naše zásoby, protože jak na potvoru jsem zrovna včera byla na velkém nákupu. Naštěstí hned v pondělí dovezou novou, vybrali jsme tuhle, tak snad to bude správná volba a nejmíň dvnanáct let taky vydrží. Jinak se u nás včera hnaly černé mraky, ale spadlo jen pár kapek, zkrátka tady nezaprší a nezaprší. Nemít stále ještě vodu ve studni, tak tady uschneme. Co chvíli je slyšet hasiče, jak jedou k hořícímu poli. To nám ty prázdniny pěkně začínají :(. Ale určitě brzy bude líp a i u nás naprší. Že bych to přivolala, zrovna začalo kapat.

Přeju všem krásné léto!

4 komentáře:

 1. Betinka, tak nech nová chladnička vydrží čo najviac! I keď sa dnes všade hovorí, že je to už tiež len spotrebný tovar a má zabudované kazítko :-(
  Ale musím uznať, peknú si si vybrala!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, hlavně jsme potřebovali velkou, tak snad vydrží, přece jen to není malá investice. Přeju pěkné prázdniny.

   Vymazat
 2. Chladnička je naozaj parádna a hlavne priestranná. U nás víkend bol upršaný, ale vôbec mi to nevadilo, pretože voda je viac než potrebná. Hneď všetko na záhradke ožilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, při našem počtu potřebujeme opravdu velkou :) Déšť v dobrém závidím, u nás padne vždy jen pár kapek a nic. Sucho, sucho, sucho. Ještěže máme studnu a můžeme zalévat.

   Vymazat