neděle 29. listopadu 2015

1. adventní ...Uff, tak jsem to také stihla. Když jsem viděla ty vaše přípravy na advent a krásnou výzdobu, byla jsem mírně nervózní. Letos nějak nestíháám.
Minulý týden jsme naznala, že se sice Ježíšek narodil ve chlévě, ale pokud nevymalujeme, tak k nám nedorazí. Manžel se do toho vrhl s vervou a je hotovo, jen ten úklid se mi nějak táhne. 
Navíc včera jsem neudělala nic, dopoledne jsme byli snad poprvé, co máme děti sami bez nich na nákupech. Byli jsme v Ikee, tam jsem schopná utratit majlant a pak mrknout na hračky. Pro ty dva mladší nemám stále takový ten dárek, kdy jim radostí přeskakuje hlas a mně vlhnou oči  stejně jsme nic nesehnala :(.  Odpoledne jsme si užili Mikulášskou besídku a rozsvěcení stromečku, kde každoročně vystupují školčátka s pásmem básniček a písniček, což mě jako vždy správně vánočně naladilo. No a dnešek byl ve znamení praní, úklidu a tvoření výzdoby, kterou budu ještě v průběhu dotvářet. Teď užívám adventní pohodičku u praskání dřeva v krbu a plápolajích svíček. Krásný adventní večer všem :)12 komentářů: